Естетичний масаж

 

Естетичний масаж - це сукупність косметичних і оздоровчих технік, що дозволяють доглядати за тілом і підтримувати його в прекрасному стані. Він ідеально підходить як для жінок, так і для чоловіків, особливо уважно відносяться до свого здоров'я і зовнішнім виглядом. Естетичний масаж не має яких-небудь обмежень по кількості та періодичності процедур, зазвичай призначаються при лікувальних видах масажу, і рекомендується для регулярного проведення в середньому 3 рази на тиждень. Дуже ефектним вважається його суміщення з банними процедурами або з сауною. Під час естетичного масажу можуть застосовуватися різні масажні та ароматичні масла.

  Методика естетичного масажу підбирається індивідуально для кожного клієнта з урахуванням його конституції, індивідуальних особливостей і конкретних цілей. У відповідності з цими параметрами майстер розробляє комплексну процедуру, яку буде повторювати регулярно і за необхідності коригуватися з урахуванням з'являються змін.

  Естетичний масаж оздоровлює і омолоджує шкіру, сприяє позбавленню від целюліту, знижує кількість підшкірно-жирової клітковини на всіх частинах тіла, у тому числі в «проблемних»: зона живота, талія, стегна, руки, декольте, здійснює лімфодренаж. Тому саме естетичний масаж є найважливішим засобом збереження краси та здоров'я на довгі годи.За один сеанс його застосовують як на все тіло, так і локально. В останньому випадку - це області спини, шиї і голови.

Масаж спини.

Даний вид масаж може робитися як в комплексі, так і окремо. Масаж спини - унікальний засіб допомоги. Масаж спини відновлює пошкоджені тканини, підсилюючи циркуляцію крові і знімаючи набряклість, гармонізуючи тонус нервової системи, оживляючи роботу внутрішніх органів, ні з чим не порівнянний релаксуючий ефект. Саме спина відчуває найбільшу фізичне навантаження, що призводить до напруги в глибоких і поверхневих м'язах, над і між лопатками і на попереку. А повний курс масажу спини допомагає значно зміцнити м'язовий корсет. Для досягнення необхідного ефекту тривалість курсу масажу спини підбирається індивідуально, а процедури проводяться щодня або через день.

Масаж ніг.

Масаж ніг значно покращує звернення крові і лімфи, перешкоджає утворенню варикозних вузлів і набряків на ногах. Також масаж ніг знімає з них м'язову втому після фізичного завантаження, постійне відчуття тяжкості і судоми в литках. Масаж ніг, будучи компонентом регулярного догляду за ногами.

Масаж рук.

Масаж рук відновлює працездатність і силу стомлених м'язів після тривалого і сильного фізичного напруження, зміцнює суглоби і зв'язки рук. Покращує загоєння кісток і м'яких тканин рук після травм, зменшуючи. біль і набряки.

Рейтинг@Mail.ru

Яндекс.Метрика

Всеукраїнський сайт безкоштовної реклами