Массаж в Виннице 096-565-1424 Ответы на вопросы - terluk07@gmail.com

«Карсай нэйцзан. Лікувальний масаж статевих органів »

Блокування енергії і утворення різних закупорок можливо в будь-якій частині тіла.  Карсай - означає утворення закупорок у венах. Причиною цього є процеси старіння організму, емоційні та фізичні травми, токсини, важкі метали, забруднені повітря і вода, погане харчування, продукти, заражені пестицидами, і безліч стресових факторів. Все це може сприяти прискоренню процесів закупорювання судин. Існує багато різних видів закупорок, наприклад, в системах циркуляції крові та лімфи - що призводить до ослаблення функцій органів, особливо нирок, крові, селезінки, підшлункової залози, легенів, передміхурової залози, яєчок, матки і піхви, до блокування енергії, до застійних явищ в сухожиллях, зв'язках і м'язах.

Масаж  Карсай нейцзан виконується в області геніталій. Особлива увага приділяється закупоркам, які набувають форму відкладення опадів на стінках вен. Для того, щоб статеві органи були здорові і правильно функціонували, їм необхідний хороший приплив крові. Коли цей потік крові блокується кристалічними опадами і жировими відкладеннями, то це значно ускладнює виникнення сексуального збудження. При слабкому притоці крові до області геніталій чоловік відчуває труднощі з виникненням і підтриманням гарної ерекції. Збудження жінки також залежить від хорошого припливу крові. У разі недостатнього кровопостачання статевих органів, у жінки не настає належного збудження статевих губ і клітора, і не проводиться достатньої кількості сексуальної рідини. За допомогою масажу  Карсай нейцзан усуваються закупорки і відкладення на стінках судин, які перешкоджають вільному потоку крові, що сприяє відновленню здорових функцій чоловічих і жіночих статевих органів.

Ще однією важливою перевагою масажу  Карсай нейцзан є поліпшення гормонального рівноваги. При хорошому постачанні кров'ю статевих органів, легше виділяються гормони. Здоровий гормональний баланс стимулює функції статевих органів і головного мозку. Коли гормональні функції організму в нормі, ми захищені від багатьох проблем, пов'язаних з процесом старіння, таких як втрата пам'яті, болі в спині, погана циркуляція крові, від проблем, пов'язаних з менопаузою і сексуальним лібідо.

Масаж  Карсай нейцзан особливо корисний для чоловіків і жінок старше сорока років і для тих, хто відчуває, що його сексуальна енергія заблокована. Саме у віці близько сорока років починають проявлятися закупорки і відкладення на стінках судин.

Робота статевих органів робить сильний вплив на фізичне, емоційне і духовне здоров'я. Оскільки всі частини тіла з'єднані між собою, то напруга в одній області неминуче впливає на все тіло. Це також відноситься і до статевих органів. Коли статеві органи страждають від блокування енергії, то Цзин ци (сексуальна енергія) не може вільно циркулювати по тілу. І тоді тіло позбавляється цієї потужної цілющої енергії. Для здорового, повноцінного існування нам необхідна енергія збудження і оргазму.

рсайНерідко, ми ігноруємо сексуальні органи, хоча вони вимагають уваги і спеціального догляду так само, як і інші органи тіла. Карсай нейцзан забезпечує цей догляд. У масажі поєднується легкий дотик з глибоким, прямим натисканням і невеликими круговими масажними рухами для того, щоб розчинити відкладення на стінках судин у системі кровообігу, щоб вивести токсини з органів і допомогти пацієнтові звільнитися від всіх емоційних блоків, накопичених у цій галузі.

 Карсай нейцзан виконується при таких поширених нездужання, пов'язаних зі статевими органами, як імпотенція, часте і утруднене сечовипускання, хвороблива менструація, болі при статевих зносинах і слабкий статевий потяг (лібідо). Масаж ефективно застосовується для полегшення болю внизу спини, для виправлення постави, посилення м'язів тазового дна і для підйому життєвого тонусу.

Рейтинг@Mail.ru

Яндекс.Метрика

Всеукраїнський сайт безкоштовної реклами