Сексуальні стереотипи що до масажу.

 

Опишу кілька стереотипів, з якими зазвичай доводиться стикатися масажисту.

 

1. Є у деяких жінок такий стереотип, ніби якщо вона роздягнеться на масажі, то майстер буде її домагатися або якось приставати, тому, мовляв, що чоловік, він завжди хоче від жінки сексу. Особливо цей забобон властивий молодим дівчатам і жінкам сором'язливим або затиснутим. І від цього вони або взагалі бояться йти на масаж або починають автоматично зажиматься, що заважає масажу.

 

Але це нісенітниця, це звичайний, помилковий стереотип. Адже якщо масажист займається масажем професійно, то приставати до пацієнткам він точно не буде просто тому, що йому це не потрібно. Пристають або намагаються помацати жінку ті чоловіки, кому по життю не вистачає дотиків до жіночого тіла, чому вони і намагаються якось урвати це. А у масажиста, який щодня працює з оголеним жіночим тілом, просто немає такої потреби, адже у нього цього добра і так повно. Ну не стане ж, наприклад, гінеколог ще комусь під спідницю на вулиці заглядати, коли у нього і на роботі таких видів - дивись не хочу. Дурниці це, стереотип.

 

До того ж в масажі у майстра принципово інша настройка: він намагається не взяти щось, а віддати - це його робота. Тому дотику масажиста - віддають, а не беруть. Заради цього пацієнти і приходять на масаж, за це вони й платять.

 

Звичайно, якісь дії в ході масажу можуть спочатку здатися для вас незвичними і викликати збентеження. Тоді потрібно просто зрозуміти, що це частина процедури: може, це і незвично для вас, але в масажі так прийнято (наприклад, масаж без плавок або інтенсивний масаж сідниць і стегон). Перед гінекологом розкриватися, скажімо, теж незручно, але так прийнято, і іноді це потрібно робити, незважаючи на збентеження. І ми адже не підозрюємо гінеколога в якомусь приставанні або брудних думках - він просто робить свою роботу, і він робить її для вас. Точно так само і в масажі.

 

2. Багато жінок помилково вважають, що якщо у неї при масажі раптом виникне сексуальне збудження, то це буде непристойно і своє збудження потрібно буде якось приховувати. Це не правда. Якраз навпаки! Легке сексуальне збудження при масажі виникає цілком природно і є частиною того задоволення, яке і доставляє нам хороший масаж. У кожної здорової жінки є певний запас сексуальної енергії і є та сила, яка в звичайних умовах його стримує. І коли масажист в ході сеансу розслабляє напруги в тілі, то розслаблюється і ця стримуюча сила. І тоді частина сексуальної енергії вивільняється, наповнюючи тіло задоволенням. Це нормальна реакція здорового організму і соромитися тут нічого [1].

 

3. А ще деякі думають, ніби збудливий масаж буде схожий на ту інтенсивну стимуляцію інтимних органів, якої жінки зазвичай задовольняють себе. І це не так. Це було б занадто примітивно. Можливості збудливого масажу набагато ширше - він дозволяє пробуджувати сексуальну енергію в різних областях тіла, він може створювати сексуальні відчуття практично у всьому тілі - те, що жінка не може отримати сама. А щось агресивне натирання клітора, яке зазвичай використовують жінки, - по-перше, просто банально і вже знайоме їй (а наш масаж може дати їй принципово нові сексуальні відчуття), по-друге, дуже схоже на секс (ми ж навмисно залишаємося в рамках масажу), а по-третє, така локальна стимуляція інтимної зони просто шкідлива: вона створює надлишок енергії в одному місці і не задіює решта - виходить дисбаланс, а це шкідливо. Масаж ж включає в збудження великі ділянки тіла і тоді сексуальна енергія, пробуджуючись, рівномірно розподіляється по тілу, наповнює все тіло - і це буде корисно як для фізичного здоров'я, і для самопочуття жінки. Тому це і називається збудливий оздоровчий масаж.

 

4. Є також чимало жінок, які відносяться до своїх статевих органів і всьому, що з ними пов'язано, як до чогось низького й неприємному. І при цьому мають якісь гінекологічні проблеми. Причому сама жінка своє ставлення до цього вважає нормальним, вона не бачить у цьому проблеми. Хоча саме негативне ставлення до своєї статевої сфері і є основною психологічною причиною гінекологічний захворювань і проблем. Те, що ми відкидаємо в собі, - починає хворіти.

 

Справитися з цією проблемою, звичайно, можна, і для цього потрібно насамперед змінивши своє ставлення до статевого тематиці. А для цього треба навчитися отримувати задоволення від інтимних відчуттів, навчитися насолоджуватися власною сексуальністю і поважати її - тоді покращується і внутрішнє ставлення до своїм жіночим органам, і починається їх одужання. І чуттєвий, а потім і збудливий масаж - прекрасний засіб прибрати з себе цей інтимний негатив, наповнити свою тілесну пам'ять чистими сексуальними відчуттями.

 

Але працювати з цією проблематикою масажиста потрібно дуже обережно, тому що зазвичай жінки з статевим негативом намагаються взагалі торкатися цієї теми. А коли масажист все ж зачіпає її і цей негатив піднімається, то жінці легше скинути його на масажиста: образитися, обізвати збоченцем і піти назавжди, ніж реально вирішувати свою проблему [2]. Тут потрібно делікатність.

 

5. Є ще така сексуальна фантазія (характерна, до речі, і для чоловіків, і для жінок), що збудливий масаж плавно переходить в секс з клієнтками. Але це саме фантазія, стереотип, обіграний в багатьох порноролик, але не має відношення до професійного масажу. Звичайно, масаж, що переходить у секс, - це хороший сценарій, але тільки для домашнього використання, для сексу зі своїм партнером. У сьогоденні масажі цього не підходить. Якщо масажист почне займатися сексом зі своїми клієнтками, то він швидко деградує в надання секс-послуг, тобто він, по суті, перестане бути масажистом. Тому професійний масаж навмисно дистанціюється від сексу. Збудження на масажі проживається тільки самою жінкою, майстер своїми руками і енергіями підтримує і направляє в ній цей процес, але сам він у нього не входить. Так масажист може зберегти себе і займатися масажем саме як роботою, займатися професійно.

 

Тому я відразу кажу: сексу на масажі не буде! Навіть якщо сама жінка цього захоче - сексу не буде. Ось чому чоловіки можуть спокійно відпускати на масаж своїх дружин. Та й жінки можуть бути спокійні на цей рахунок.

 

І навіть якщо на масаж приходить жінка з надлишком нереалізованої сексуальної енергії (а це буває нерідко), яка, природно, легко збуджуватися, то вона, звичайно, може захотіти сексу, звичайного сексу, але тоді мені доводиться м'яко і коректно її пригальмовувати. Так що проблема не в тому, що масажист міг би домагатися сексу від вас, як деякі думають (він не буде), а в тому, щоб ви, відчувши порушення, не накидалися на масажиста. :)

Вам смішно, а для мене це цілком реальна проблема: як остудити жінку, не образивши її при цьому. Адже в багатьох жінках ще сидить цей дівочий стереотип, що всі чоловіки її хочуть і домагаються від неї сексу. І якщо їй самій захотілося сексу, то будь-який чоловік від цього повинен моторошно зрадіти і швиденько приступати до справи. А якщо, виявляється, що він цього не хоче, то вона ображається. Вибачте, давайте бути дорослими людьми: сексу ніхто не обіцяв. Я відразу кажу: сексу не буде. Я постійно працюю з жіночим тілом, і сексу, повірте, ні від кого не домагаюся [3]. На цей рахунок можете бути спокійні. У професійного масажиста увагу і енергія тепер течуть не вниз, як у збудженого чоловіка, а вгору і через руки віддаються масажу - це вже професійний навик.

 

6. У багатьох жінок постарше є вже сформований сексуальний стереотип, що коли у них виникло сексуальне збудження, то треба переходити прямо до сексу, звичайного сексу. Але в масажі-то це не так. І тоді доводиться заспокоювати, вмовляючи їх тіло не поспішати, а відчути своє збудження, навчитися отримувати насолоду від самого збудження. Тому що жінки з коротким (чоловічим) сексуальним циклом (які при порушенні відразу прагнуть до сексу) упускають через це красу і чуттєву тонкість довгих прелюдій [4]. І майстрові доводиться, по суті, переучувати їх тіло - навчати клієнтку новому для неї увазі чуттєвості.

 

Адже звичайний секс (статевий акт) - може самий звичний, але далеко не єдиний спосіб проживати сексуальну насолоду. Є й інші, наприклад, тантричний секс або збудливий масаж. І я на такому масажі створюю для жінки принципово інший вид сексуальних відчуттів, при якому вона проживає тривале і усвідомлене сексуальне збудження в багатьох частинах свого тіла. Звичайно, до цього потрібно звикнути, освоїти для себе це новий сексуальний досвід. Хоча нічого складного в цьому немає (принаймні, для жінки), їй взагалі нічого не потрібно робити - просто розслабитися і насолоджуватися своїм збудженням, а створювати це збудження, підтримувати його і направляти - це турбота масажиста. Можна сказати, майстер своїм масажем створює в тілі жінки сексуальну казку - їй же залишається просто насолоджуватися цим. І не потрібно псувати красу і тонкість цих відчуттів, кидаючись за звичкою в звичайний секс. ВО-масаж - це інша сексуальність, і ті, хто її пробували, знають наскільки ці тантрические проживання глибше і інтенсивніше звичайного сексу [5].

 

7. Є ще стереотип, що якщо жінка збуджується, то їй потрібно пережити оргазм, інакше залишаються напруги в малому тазу, а це шкідливо для здоров'я. І це вірно, але тільки для того генітального збудження, яке буває в звичайному сексі. Але при збудливу масажі порушення не локалізується в статевих органах - воно поступово розтікається по всьому тілу, і потім поступово вщухає, тому до кінця сеансу жінка розслабляється, тобто у неї не залишається генітальних напруг, тому оргазм не обов'язковий. Він може статися, і навіть багато разів, але його може і не бути - це неважливо. Головне, що були тривалі інтенсивні сексуальні проживання - ось це цінність, це наповнює тіло радістю і здоров'ям.

 

[1] Звичайно, я зараз говорю про гармонізуючу масажі, в якому майстер працює не тільки з тілом, але і з енергіями й емоціями свого клієнта. А в класичному масажі, де масажист працює тільки з фізичним тілом, прояв сильних емоцій перебувати під забороною. Звідси і стереотип, що збуджуватися не можна.

 

[2] Більшість скривджених клієнток в нашій справі - це жінки з проблемами, які просто скидають свій негатив на масажиста, замість того, що розбиратися і усувати свою проблему.

 

[3] До речі про секс. Коли звикаєш робити масаж для жінки, то і секс автоматично починаєш робити для неї. Я це за собою вже давно помітив: я в сексі залишаюся таким же зібраним, уважним і коригувальним її стан і фактично роблю секс - для неї. Тобто роблю те ж, що в масажі, але при цьому викладаюся більше: весь процес сильніше, складніше, та й енергообмін і енерговитрати вище ... І на фіг мені тоді такий секс (якщо я його все одно роблю - для неї) ?! Я вже краще буду займатися чистим масажем.

 

І коли прищаві підлітки запитують мене в інтернеті: «А ви робите масаж за секс?» - Мені смішно! Це що ж, виходить, я повинен спочатку безкоштовно зробити їй масаж, а потім ще й робити секс для неї. Просто смішно. Тому, однозначно, на масажі ніякого сексу не буде - не стану я брати на себе таку роботу - не хочу. Мені самому це не потрібно.

 

[4] Звичайно, є й жінки, яким подобається довге прелюдії і довгі любовні ігри - і ось якраз вони-то легко і з задоволенням приймають чуттєвий або збудливий масаж, знаходячи в ньому саме те, що їм і потрібно.

 

 

[5] Відразу на думку спадає М., яка після масажу зазвичай говорить «Як я раніше жила без цього, і як мені шкода тих жінок, які за все життя так і не дізнаються, так і не спробують цього». І я радий, що відкрив для себе цей масаж, і можу зараз робити його для вас.

Рейтинг@Mail.ru

Яндекс.Метрика

Всеукраїнський сайт безкоштовної реклами