ЙОНІ МАСАЖ

Массаж в Виннице 096-565-1424 Ответы на вопросы - terluk07@gmail.com

В переводе слово йони означает внутренний храм, вместилище женщины. Этот массаж можно делать любой женщине, а его главная цель – доставление удовольствия для нее и раскрытие чувственности. Делать его не так просто, как может показаться на первый взгляд. Массажист должен обладать искусством этой разновидности чувственного массажа. Для того чтобы подготовиться, женщине достаточно принять прохладную ванну. Йони-массаж нужно делать в комнате с приглушенным светом. Также должна звучать приятная тихая музыка. Все должно способствовать расслаблению. Массажист должен помнить, что ему важно доставить удовольствие, при этом необязательно доведение до оргазма.

             

 

 

Інтимний масаж йоні, опис.

Жінка повинна лежати на спині, хоча в деяких країнах цей масаж роблять в спа-салонах. У цьому випадку допускається становище жінки, лежачи на животі. Слід розвести ноги трохи в сторони і зігнути їх в колінах. дихання глибоке. Масажист погладжує живіт, стегна і груди поки вона не розслабитися максимально. Потрібно пам'ятати про те, що інтимний масаж йоні повинен приносити максимальне задоволення. Краще якщо і жінка зможе бачити те, що робить масажист. Для цього досить підкласти подушку під голову.

 Для того, щоб отримати максимальне задоволення, потрібно використовувати спеціальне масло. Після того, як Масажист перейде до геніталій жінки, він повинен спочатку масажувати зовнішні органи, поступово рухаючись всередину жінки. Починати проникати всередину потрібно одним пальцем, натискаючи на стінки піхви, потім можна ввести ще один палець або долоня зі складеними у вигляді дзьоба пальцями, їх можна розсовувати всередині жінки, звичайно, якщо це доставить їй задоволення. Напрямок руху пальців партнера ніяк не обмежена, Масажист може досліджувати всі внутрішні скарби, роблячи це неспішно. Жінці найкраще мовчати, оскільки в тиші цей масаж досягає потрібного ефекту, однак, при виникненні будь-якого дискомфорту, слід сказати про це Масажистові, щоб не терпіти біль або неприємні емоції.

У тантричних навчаннях подібне завжди розглядається з повагою і любов'ю. Це в корені відрізняється від загальноприйнятої точки зору, що корисно знати і пам'ятати. Масаж області Йони - це створення для жінки обстановки, в якій вона здатна максимально розслабитися, після чого слід введення її в стан сильного збудження і величезного задоволення.

Цей вид масажу унікальний і неповторний. У східній культурі секс розглядається, як засіб поліпшення здоров'я і енергетики. Тому різноманітні еротичні масажі - обов'язковий атрибут здорового способу життя. Багато спеціальні техніки були спрямовані на виправлення циркуляції сексуальної енергії, яка в свою чергу впливала на жіноче здоров'я. Жінка, яка практикувала вчення «Білих тигриця» в 50 могла виглядати як 20-річна і, зауважте, тоді не було ніяких пластичних операцій. Одна з цих технік - Йони-масаж.

Застосовується масаж Йони як одна з форм безпечного сексу (обов'язкове застосування еластичних рукавичок), або як варіант чудового проведення часу, яке посприяє подальшому розвитку інтимних взаємин. Сексопатологи і масажисти застосовують подібний масаж для допомоги жінкам, у яких є психологічний бар'єр, або травма, отримана в сексуальній сфері.

Якщо говорити про сучасний гінекологічний масаж, то всі знають, що це шалено корисно і допомагає від сотень жіночих проблем, від фізіологічних до психологічних. Крім того, насичується тактильний голод, присутній в кожній людині з дитинства. При постійній практиці такого масажу, вирішуються багато гінекологічні проблеми, такі, наприклад, як застої енергії і крові в органах малого таза. Відзначається загальнооздоровчий ефект, зникають багато захворювань, здавалося б, ніяк не пов'язані з гінекологічним нездоров'ям (особливо часто зникає варикозне розширення вен), відзначається поліпшення зору, слуху і роботи шлунково-кишкового тракту, тобто можна саме це назвати потужним омолодженням організму або відновленням біологічної молодості.

За допомогою масажу йоні жінка отримує відсутню чоловічу енергію Янь, яка, вивільняючи з кінчиків пальців чоловіки, зливається з її енергією Інь. Компенсація енергії Янь надзвичайно корисна для жіночого здоров'я (профілактика ерозії, пухлин, жіночих гінекологічних захворювань і т.д.), і знаходиться вона саме в ніжних, але впевнених пальцях чоловіка.

 

Даний масаж проводитися виключно жінці, чоловік же виступає в ролі масажиста і фахівця, не більше. Саме такий підхід дозволить збільшити довіру, посприявши розширенню сексуальних горизонтів.

Рейтинг@Mail.ru

Яндекс.Метрика

Всеукраїнський сайт безкоштовної реклами