Тест «Як ви реагуєте на інтимний дотик»:

 

Отже. Уявіть, що ви зараз лежите на спині, ноги трохи розведені, і ваш пах покривають не трусики, а чоловіча долоня. Що ви при цьому відчуваєте? Яка виникає реакція в тілі?

А тепер уявіть, що ця чоловіча рука м'яко погладжує внутрішню частину вашого стегна, потім пах, інше стегно, знову повільно погладжує вам пах, низ живота ...

Що ви при цьому відчуваєте? Що відчувається в тілі? Яке бажання виникло? Як ви ставитеся до цієї руці? Опишіть для себе свої відчуття ...

 

 А тепер обдумаємо результати тесту:

1) Якщо виникло бажання стиснути ноги, страх, неприємні вічуття; якщо чоловіча рука представилася ворожою і захотілося відштовхнути її - значить в вас є інтимний негатив. В описі нічого цього не було, і якщо у вас виникли ці неприємні почуття, то це прийшло зсередини вас. А значить, з цим треба працювати, це потрібно буде прибрати з себе, очиститися від цього, щоб усередині вас було тільки хороше і приємне. Все це можна зробити за допомогою делікатного інтимного масажу.)

2) Якщо, уявляючи собі інтимний дотик, ви відчували себе спокійно, легко і приємно - це цілком здорова реакція. Значить, на оздоровчому сеансі інтимний масаж буде для вас просто легкою приємністю. (Яку ми можемо, при вашому бажанні, посилити до повноцінного насолоди, або ж не робити цього - тут вже як ви захочете).

3) Якщо ж наш тест ви сприйняли як явно сексуальний: виникло збудження, фантазії або, навпаки, страх сексуального збудження - це вказує на сексуальну незадоволеність (перевірте: в описі нічого сексуального не було). У цьому випадку вам варто або частіше займатися сексом зі своїм улюбленим партнером і прийти на курс розслабляючого, чуттєвого чи збудливого масажу, щоб заспокоїти ці свої почуття і привести їх і себе в гармонію.

Тепер знову згадайте свої відчуття під час тесту, і спробуйте сформулювати ще якісь власні висновки про себе.

 

Три типові реакції на дотик до інтимної зони.

 

Звичайно, такі дотики можна робити лише коли жінка вже психологічно готова до цього (тобто коли вона вже розслабилася від масажу, коли встановився хороший контакт і довіра). І тоді реакція на дотик визначається, по суті, енергетичним станом цій області:

- Якщо в інтимній зоні є надлишок або застій енергії, то і реакція на контакт буде надмірною;

- Якщо, навпаки, перша чакра закрита і енергії там немає, то реакцією буде або страх і стиснення, або відсутність нормальної реакції - байдужість, і це теж недобре.

Але почнемо з опису норми.

 

1) нормальна реакція на спокійні дотики до інтимної зони в масажі - це легкі приємні відчуття, які супроводжуються ледь помітним пробудженням сексуальних енергій в рамках загальної приємності масажу. Це вказує на відсутність негативних напруг в цій області і при цьому - здорову гормональну активність.

У такому випадку з точки зору здоров'я необхідності в інтимному масажі немає. І якщо жінка прийшла на оздоровчий масаж, ми перевірили: реакція нормальна, то можна більш не чіпати цю зону, а займатися всім іншим тілом.

 

2) Надмірна реакція, як я сказав, буває у випадку надлишку енергії або статичних напружень в інтимній зоні. Це відчувається і фізично (як наявність напружених м'язів, ущільнень і набухання), і енергетично легко відчувається рукою як розпирання, надлишок енергій. Як причини виникнення такої проблеми, так і індивідуальні реакції на дотик до неї, можуть бути дуже різними, і я зараз не буду детально розбирати їх. Але в кожному разі, ви розумієте, застій і напруги в області першої чакри - шкідливі і цю проблему потрібно зняти, інакше це призводить до гінекологічних, гормональних та нервових дисбалансів, порушуючи стійкість всієї енергетичної системи організму [1].

 

3) Відсутність нормальної реакції (ні задоволення, ні енергія не пробуджуються) вказує зазвичай на пасивність сексуальної енергії чи закритість першої чакри. І якщо для молодих жінок ця сексуальна нерозкритість може і не складати проблеми, то для жінок середнього і старшого віку я б все ж радив якось стимулювати активність своїх статевих енергій і гормонів, щоб уникнути слабкості, занепаду сил, депресій, а так само для профілактики та пом'якшення клімаксу.

Рейтинг@Mail.ru

Яндекс.Метрика

Всеукраїнський сайт безкоштовної реклами