Що дає жінці інтимний масаж.

      Інтимна зона жінки дуже чутлива, і тому деякі вважають, що її на масажі краще взагалі обходити стороною. На всякий випадок. Але я постійно працюю з жінками, і у багатьох жінок в цій області (саме тому, що вона чутлива) скупчуються негативний напруги, страхи, болі, які, якщо їх вчасно не усунути, призводять до гінекологічних проблем, гормональних збоїв, погіршують самопочуття жінки, її фігуру ... А їх цілком можна усунути - за допомогою делікатного інтимного масажу. Чи варто через удаваної сором'язливості піддавати ризику своє здоров'я і самопочуття? Адже масаж - це найприродніший і безболісний спосіб позбутися таких проблем. І нижче в цій статті я перерахую ті труднощі, ті проблеми, які можна вирішити за допомогою інтимного масажу.

      Хоча будь-якій жінці, яка приходить до мене на загальний оздоровчий масаж, я б рекомендував робити масаж усього тіла цілком, включаючи і інтимні органи. Я маю на увазі легкий оздоровчий інтимний масаж - м'які спокійні погладжування. Якщо у вас немає проблем у цій зоні, то це буде просто приємний масаж, якщо ж вони є, то ми постараємося їх позбутися. Але, звичайно, це лише порада - інтимний масаж я роблю тільки за згодою самої жінки.

   Зауважу, що є три основних види інтимного масажу:

оздоровчий - для здоров'я і розслаблення, без акценту на задоволення;

чуттєвий - масаж для задоволення, він дає чуттєве насолоду, але без явного сексуального збудження, і збудливий. (Йоні масаж»).

А тепер,  розповім;

 

 Яким жінкам потрібен інтимний масаж, і що він їм дає?

 

 1. Якщо у жінки проблеми з гінекологією, то, звичайно ж їй потрібно робити і інтимний масаж. Адже фізично і енергетично жіночі проблеми пов'язані з напруженнями та блоками в області малого тазу, і вони прекрасно знімаються масажем. Але є ще більш глибокий шар - психосоматичні причини жіночих хвороб: страхи, блоки, образи, наслідки абортів, пологів, чоловічий грубості, насильства, образ - геніталії дуже чутливий орган, в тілесній пам'яті якого скупчується той негатив, який ви отримуєте саме по жіночій частині . І коли ми починаємо робити тут масаж, то накопичений інтимний негатив спливає як неприємні тілесні реакції, але - все це можна заспокоїти  і прибрати з організму, для цього є хороші дієві методи тілесної терапії. Потрібно тільки зважитися на це. (До речі, є невеликий тест, щоб перевірити чи існують такі проблеми у вас).

 

Інтимного масажу уникають насамперед ті, у кого є проблеми по жіночій частині, тому що вони підсвідомо відчувають, що у них буде проявлятися щось неприємне, і лякаються цього. Але проблема не в масажі, а в них самих.

 У всіх, хто приходив до мене з проблемною гінекологією, був цей тілесний негатив, і вельми жорсткий, але зате коли нам вдається їх розслабити - вона відразу відчуває поліпшення. Хоч це і неприємно, але цей інтимний негатив потрібно прибрати з тіла, потрібно очистити себе від цього - від нього, по суті, всі жіночі хвороби.

 

Звичайно, і для мене це дуже непроста і втомлива робота, що вимагає багато енергії, уваги і турботи, але зате мене радують результати: жінка після масажу стає спокійною і задоволеною, а гінекологія зазвичай вже перестає її турбувати. Причому, зауважте, я не лікую в медичному сенсі - я знімаю психосоматичні напруги, і тоді організм вже виліковує себе сам: відновлюється нормальний рух енергії, а потім і здоров'я самих органів.

 

         2. Якщо у жінки сексуальні проблеми і насамперед, - відсутність сексуального задоволення і оргазму, різні затиски, блоки, сексуальна скутість, страхи, що виникають, приклад, внаслідок грубості чоловіка в сексі, сексуального насильства, абортів і т.п. Все це створює напруження і блоки тазу і геніталій, які однак цілком можна усунути за допомогою інтимної ласки і чуйного масажу. Тоді жінка зможе, нарешті, інтимно розслабитися і отримувати своє задоволення.

Буває, що жінка важко збуджується просто тому, що у неї низький рівень статевих гормонів. Але, при бажанні, і з цим можна впоратися - сексуальну систему можна стимулювати і розвивати, як і будь-яку іншу систему організму. Це цілком реально - жінка може навчитися збуджуватися і отримувати повноцінне задоволення від сексу. А інтимний масаж стане важливою частиною такого навчання.

3. Коли у жінки в зв'язку з клімаксом і менопаузою падає рівень статевих гормонів (наслідком чого є відомі нездужання і загальне старіння організму), то за допомогою регулярного збудливого інтимного масажу можна стимулювати вироблення жіночих гормонів, і тим самим - відстрочити клімакс, зробити його більш м'яким і, в цілому, омолодити організм.

 

4. Якщо жінка відчуває загальний занепад сил, слабкість, якщо у неї депресія і немає бажання рухатися, то збудливий інтимний масаж - найшвидший і приємний спосіб пробудити в її тілі енергію і радість. У кожній людині закладений величезний резерв сексуальної енергії, яку можна і потрібно пробуджувати в собі в хвилини слабкості, щоб знову наповнити себе силами. І, повірте, хороший загальний масаж з інтимною стимуляцією в такій ситуації чудово тонізує жіночий організм.

 

 До того через першу чакру в нас входить знизу центральний енергетичний канал, який постачає енергією все тіло. Коли він відкритий, то людина спокійна, упевнена і повна сил. Якщо ж інтимні напруги перекривають цей канал, тоді енергії в тілі не вистачає і людина починає нервувати, злитися, боятися чи впадає в пасивність, лінь, депресію. Але, повторюю, від цього можна і потрібно позбутися за допомогою енергетичного інтимного масажу - можна зняти блоки, розкрити свій канал енергії і знову впустити в тіло радість і силу.

 

5. Якщо у жінки довго не було чоловіка, то в області малого тазу у неї накопичується надлишок жіночої енергії і відчувається недолік чоловічої (що може викликати нервозність, злість або навпаки, апатію і занепад сил). Усунути цей дисбаланс нескладно - для цього потрібен тільки чуйний інтимний масаж, зроблений чоловіком. При цьому буває навіть не потрібно збуджувати жінку- досить щільно покрити промежину чоловічою рукою, встановити потрібний контакт, і тоді неспокійні надлишки жіночої статевої енергії сходять в чоловічу руку, і жінка - заспокоюється (ця техніка називається «Інтимний охоплення»).

Звичайно, якщо зробити ще й збудливий інтимний масаж, то це дасть більш повне емоційне і нервову розрядку. Але деякі жінки цього соромляться. Тоді можна взагалі навіть не торкатися інтимностей - якщо зробити повноцінний масаж стегон і тазу, то цим цілком можна зняти гостроту проблему. Не повністю, звичайно, але стане явно легше.

 

6. А ще інтимна тілесна терапія допоможе позбутися від жіночої невпевненості в собі. Якщо жінка часто соромиться (особливо з чоловіками), відчуває себе скутою, хоче вийти заміж, але не виходить; якщо невпевненість вже стає проблемою, то дуже часто причина цього - інтимні страхи. Коли людина лякається, у нього тут же стискається промежину. І якщо таких страхів було багато, вони накопичуються в цій зоні, і роблять жінку невпевненою, полохливою, сором'язливою. Але всі ці страхи цілком можна зняти за допомогою інтимної терапії, потрібно тільки зважитися на це.

 

 7. Новий чуттєвий досвід. Не секрет, що секс з часом приїдається, до того ж жінкам часто не вистачає якоїсь інтимної ласки, прелюдії. Тому якщо ви хочете якось пожвавити своє сексуальне життя, оновити її, то можете прийти на чуттєвий або збудливий масаж, включаючи в нього інтимний. Це дасть нові відчуття, новий чуттєвий досвід, який ви потім зможете внести в своє сімейне життя. Більше того, ви можете прийти на такий масаж разом з чоловіком, ми навіть можемо удвох робити вам масаж - це називається «Чуттєвий масаж для сімейної пари».

 Збуджуючий масаж - це, по суті, альтернативна сексуальність, яку ви цілком можете спробувати.

 

       8. А ще інтимний масаж добре допомагає відволіктися від болю. Тому тим пацієнткам, з якими належить серйозна і болюча робота (запущений целюліт, наприклад, жорсткі застійні напруги, мляве хворобливий стан), потрібно дати ще й щось приємне, якесь відволікання. Щоб не перетворювати масаж в страждання, потрібно мати на тілі якийсь джерело задоволення, куди жіноча увага легко йде і де йому приємно. І інтимна зона - це саме таке місце: варто тільки повільно провести жінці рукою поблизу її промежини, як її увагу негайно виявляється там - це заворожуючи приємно.

Тому у важких запущених випадках, коли необхідно робити нелегкий масаж, я можу чергувати його з такими приємними інтимними відверненнями, і в результаті мені вдається зробити велику оздоровчу та корекційну роботу, не перетворюючи її на страждання.

 

Як ви бачите, інтимні органи потребують турботи та оздоровленні, може бути, навіть більше, ніж інші частини тіла. Тому жінкам, які приходять до мене на загальний масаж, я раджу робити масаж усього тіла, цілком, включаючи і інтимну зону. Тим більше, якщо щось з описаних мною вище проблем відноситься і до вас. Тому я вважаю, що такий масаж потрібен, але вирішувати, звичайно, самій жінці.

До речі, зазвичай така терапія не вимагає додаткової оплати - все входить у вартість загального масажу.

Рейтинг@Mail.ru

Яндекс.Метрика

Всеукраїнський сайт безкоштовної реклами