тел.(+38 096) 565 14 24

Старослов'янський масаж внутрішніх органів.

Старослов'янський масаж - це вплив на органи черевної порожнини за допомогою рук цілителя. Ще в давнину люди використовували вісцеральний старослов'янську масаж живота для боротьби з багатьма захворюваннями. У хворому органі порушується кровообіг, відтік лімфи, перестають надходити в необхідній кількості поживні речовини. Це призводить до розмноження хвороботворних організмів, патогенних мікробів.

У нашому організмі все взаємопов'язано. Тому що вийшов з ладу орган починає тягнути за собою інші здорові. Збільшується навантаження на здорові внутрішні органи і організм починає працювати на межі своїх можливостей. Вісцеральний старослов'янську масаж живота нормалізує роботу внутрішніх органів, відтік венозної крові, сприяє збагаченню тканин киснем.

Під час вісцерального старослов'янської масажу живота фахівець обдавлівает з усіх боків і розминає внутрішні органи. Натискаючи на тканини цілитель стежить за їх реакцією. Ця процедура не приносить неприємних відчуттів пацієнту, натискання збільшується з кожним сеансом планомірно.

Вісцеральний масаж живота - старослов'янська масаж покращує роботу кишечника, усуває запори, нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту, поліпшується стан шкірного покриву, шкіра стає чистішим.

При опущенні шлунка пацієнти скаржаться на тяжкість, здуття, булькання в животі, запах з рота. При опущенні нирок людина відчуває постійний дискомфорт в поперековому відділі хребта, він не може довго сидіти або працювати внаклон, у нього виникають проблеми з мочеіспусканіем.Спазмірованний шлунок - не формує правильний харчовий клубок, починаються проблеми з кишечником, який у свою чергу порушує функції органів всього малого таза. Коліти, панкреатити, холецистити, порушення обміну речовин та багато іншого - результат порушення функцій внутрішніх органів, впоратися з цими та багатьма іншими проблемами допоможе вісцеральна хіропрактика!

Вісцеральна терапія (хіропрактика) це один з найдавніших методів лікування (використовувався ще в стародавній Русі-"правка живота"). У його основі лежить вплив обдавлівающего, сдвигающего характеру на передню черевну стінку живота в певній послідовності. Автором методики є доктор народної медицини, професор, дійсний член міжнародної Європейської Академії Природничих наук (Ганновер, Німеччина), член президії народних цілителів Росії, президент Асоціації вісцеральної терапії-Огуль Олександр Тимофійович. Більшість захворювань в організмі людини відбувається із за функціональних порушень внутрішніх органів. Частими причинами виникнення паталогии того чи іншого органу є: стреси, спазми, лімфатичний і венозний застій, неправильне положення (опущення) органу ..... Вісцеральний масаж допомагає усунути ці причини.

Показання для вісцеральної терапії:

-Язви Шлунка і цибулини дванадцятипалої кишки

-Дискінезія жовчовивідних шляхів

-Коліти

-хронічні Запори

-Холецістіти

-Панкреатіти

-Нефроптози

-Гастроптози

-Застойние Явища в малому тазу

-порушення Обміну речовин (ожиріння)

-Реабілітація Після порожнинних операцій

Рейтинг@Mail.ru

Яндекс.Метрика

Всеукраїнський сайт безкоштовної реклами