Лімфатична система, про що не знають 90% лікарів!

Ось наскільки ми нічого не знаємо про лімфатичну систему!

Лімфатична система - одна з найскладніших і хитро влаштованих систем людини.

 Лімфатична система управляє усією роботою організму і якщо вона здорова, то ми відмінно себе почуваємо і повні сил та енергії. Пропонуємо вам цікаву статтю про роботу лімфатичної системи, та що необхідно зробити, щоб вона бездоганно функціонувала.

Проявляйте турботу про себя і БУДЕТЕ ЗДОРОВІ!

"ВИ НАВІТЬ НЕ ПРЕДСТАВЛЯЄТЕ, НАСКІЛЬКИ МИ НІЧОГО НЕ ЗНАЄМО про лімфатичну систему!!! Тобто, навіть не на рівні дільничних лікарів, але навіть на високому рівні вузькоспеціалізованих лікарів, від яких залежить життя або смерть хворого!  Є професор Левинец - приголомшливий учений - він багато років працював в альтернативній медицині, він намагався всьому світу довести, що лімфатична система - це дуже важливо! Вона насправді дуже важлива - це система виведення ОТРУТ з організму, особливо бактерійних і грибково-паразитарних отрут простих! Практично від цієї системи залежить ІМУНІТЕТ людини, а імунітет - це ЖИТТЯ!

З лімфатичною системою ми звертаємося самим непотрібним чином - а з нею треба звертатися тільки "на Ви"! Лімфатична система йде уся "знизу-вгору", і ніколи в зворотному порядку! Т.е. з кінчиків пальців - і до грудної лімфатичної протоки. А як нам зазвичай роблять масаж? - правильно: "згори-вниз", ПРОТИ ходу лімфи - а це означає, що порушуються лімфатичні потоки! Ви бачили коли-небудь клапани в лімфатичних протоках? - це дуже важливе пристосування: коли лімфа піднімається - клапан її пропускає, але тут же закривається (не дає можливості ЗВОРОТНОГО ходу лімфі!). І якщо гарненько промасажувати нас, як завжди, проти ходу - те усі КЛАПАНИ просто ЗРУЙНУЮТЬСЯ!

Обличчя нам масажують в іншому порядку, думаєте, що "від центру - до вух" по ходу лімфи? Ні! Зазвичай під очима це робиться навпаки - пальчиками ПРОТИ ходу лімфи! Є професійні масажисти, що володіють системою лимфодренажа, але 50% масажистів просто нічого не знають про лімфатичну систему, що йде вона "знизу-вгору".

Дивно, але в нашій групі були професійні хірурги, і 50% з них признавалися, що НІКОЛИ НЕ ЗАШИВАЮТЬ лімфатичні судини!

Є лікарі, яким невідомо, що в голові немає лімфатичних судин. - дуже багато таких казусів і проблем! Тому що НІХТО з нас, лікарів, не отримував в інституті безкоштовну спеціалізацію по клінічній лімфології! Так, є Інститути лімфології. напевно, люди там дуже багато знають.

 Але НІЯКОГО відношення до ДІЛЬНИЧНОЇ служби вони не мають - а ми зазвичай звертаємося в дільничну службу з проханнями про допомогу. Наша наука зараз дуже далека від людей - вона відірвалася і втекла далеко уперед, а наша мета - наздогнати медицину, що втекли, і науку!

 Представте кровоносну судину, по якій йдуть еритроцити і лейкоцити, і поруч - клітини, які отримують з них живлення. З кожної тканини відходять лімфатичні судини, які починаються прямо в тканині, вони фільтрують через себя величезні потоки зайвої рідини. Рідина виходить сюди разом з розчиненими в ній вітамінами і речовинами, вона трохи всмоктується назад. Але основний об'єм рідини, промиваючи ці тканини, це "болото" - ЙДЕ В ЛІМФУ. Тут живуть бактерії, тут живуть і грибки, пов'язані між собою ланцюгами, і тут живуть паразити - описторхи, лямблії - прямо в тканині! І сюди ж постійно все вимивається водою з посудин - і йде в лімфу. Кожну хвилину йде звільнення.

Пам'ятайте шкільну задачку? - у басейн по одній трубі наливається певна кількість води, а по трубі меншого діаметру виходить інша кількість води. Розрахувати: через який час вода повністю заміниться у басейні? Я ніколи не могла розрахувати! І ось тут та ж картина: по одній трубі входить - по іншій виходить, а простір повинен залишатися ідеально чистим!

 Лімфовузол = Митниця ПЕРШОГО маленького масштабу, якщо він уражений - говорять: "Рак першого ступеня". Метастазування йде по лімфовузлах, прокачувавши усю воду сюди. Десять входів - і ОДИН вихід!  Тут ферментна база лімфоцитів-макрофагів, вони тут живуть. Лімфовузол - це приміщення, в якому живуть живі макрофаги, Лимфоциты-Т, Лимфоциты-В, вони, фільтруючи цю рідину, знищують бактерії, віруси, грибки, паразитів і простих. Відносно чиста лімфа йде далі, і до неї підключаються ширші території.

І тут вже наступний ЛІМФОВУЗОЛ Другого Порядку. І якщо він забитий - це називається "Рак 2 ступеня ". І так далі: десять входів - і один вихід. і все йде знизу-вгору - це називається Робота Лімфатичної Системи.

 Що важливе? - це те, що лімфатична система - ЄДИНА система, окрім нирок і ШКТ, яка має ВИКИД ЧЕРЕЗ СЛИЗОВІ ОБОЛОНКИ НАЗОВНІ! Це абсолютно унікальне явище, тому що через шкіру ми нічого виплюнути не можемо! Якщо лімфа зламана - ми плюватимемося через шкіру. Викид отрут може бути тільки через слизові оболонки, тому що вони не мають твердого мертвого захисного бар'єру епідермісу.

Так от, ПЕРШИЙ плацдарм лімфатичної евакуації - перше місце висадки трупів бактерій назовні? - вгадаєте з 3 разів?! Із залу: "Напевно, ніс"?. Ні, пам'ятайте, що струм лімфи йде знизу-вгору!  А тому перше місце - ПІХВА (у жінок) і УРЕТРА (у чоловіків)! Як тільки в організм щось потрапило - і відразу це "щось" ТУТ і виявляється: відразу починаються некомфортний стан внизу, болі, різі, ще щось. Це означає, що щось вже потрапило, вірніше, не щось, а Хтось (живий і такий, що розвивається!) - грибок бактерія, вірус, паразити, прості, хламідії, описторхози!  А ми ЗАЗВИЧАЙ "боремося" щосили з чим? - правильно, З ВИДІЛЕННЯМИ звідти. А боротися потрібно З ПАРАЗИТАМИ - з бактеріями, вірусами, грибками, з АБВГД-інфекцією! Але у нашої медицини головна проблема - щоб не було ніяких виділень, кашлю, нежиті, поту! Що відбувається: одна пігулка постарається позбавити вас від виділень, але КУДИ вони подінуться від однієї пігулки? Кілометри грибкових колоній, які живуть в усіх тканинах, в печінці, у нирках, в кишечнику. Ліки можуть бути такої сили, що може по печінці ударити так, що мало не покажеться.  Як правило, виходить непогано: три дні виділень немає - а потім починаються знову (молочниця, наприклад). А що таке МОЛОЧНИЦЯ, що таке ВИДІЛЕННЯ при молочниці? - це трупи грибка, які були знищені нашим організмом за допомогою лейкоцитів!

Тому НЕ З ТРУПАМИ потрібно боротися - вони ВЖЕ УБИТІ! Боротися потрібно з ЖИВИМИ грибками! А боротися можна тільки одним способом - ПІДНІМАЮЧИ ІМУНІТЕТ! Тому що іншими методами нічого не вийде: УСЕ ЖИВЕ в організмі не уб'єш!!!

 ДРУГИЙ плацдарм висадки - вгадаєте? - правильно, КИШЕЧНИК, через нього виділяється величезна кількість отрут! Хтось говорить: "У мене дизентерія, і у мене в калі - один суцільний слиз"! А що таке СЛИЗ? - та той же самий ГНІЙ - трупи вірусів, бактерій, грибків, дизентерійних паличок, сальмонелл і іншого. Лімфовузлів, відкритих всередину кишечника, тисячі, - ось вони і виділяють усе це!

ТРЕТІЙ плацдарм - піднімаємося на поверх вище - це ПОТОВІ ЗАЛОЗИ, особливо в пахвових западинах. Людина просто ПОВИННА ПОТІТИ - усі отрути (гормони, токсичні отрути - середні молекули, не гній) організм виводить через шкіру. А що ми робимо, щоб вони НЕ ВИВОДИЛИСЯ ніколи? - правильно, розрекламований 24-годинний дезодорант, ін'єкції ботокса, гелі, мазі на основі формальдегіду, пігулки повністю блокуючі лімфатичну систему, і при тривалому застосуванні здатні викликати серйозні побічні явища: порушення мови; порушення смакових відчуттів, утруднення при жуванні і ковтанні; сухість у роті; затримка сечовипускання, замки. Часто зухвалі звикання препарати, у тому числі седативні препарати, транквілізатори, теж використовуються у боротьбі з гіпергідрозом, тоді як причина криється в зашлакованности, інтоксикації організму, а цією страшною хімією ми просто по-варварськи вбиваємо себе із-за елементарного неуцтва . І усі проблеми з потом вирішені: хоч лякай вас, хоч катай на гірках - а потовиділення більше не буде!

А КУДИ ПІДУТЬ ОТРУТИ??? - в найближче місце - в молочну залозу! А звідси і мастопатія, забруднення лімфатичного басейну : лімфа гнала все назовні - а ви сбрызнули (помазали) - і тепер ви безстрашний ніколи не потіючий (зате потенційно хворий) Джеймс Бонд! Страшна помилка! Ніколи не використайте блокуючі препарати! На жаль, хімічні речовини, розпилені на шкіру, звужують судини за заданою програмою - на 12-24-48 годин, а зараз з'явилися супер-дезодоранты - 7-денні і різні ін'єкційні методи на тривалий час. А потім просто у вас заблокується механізм роботи потових залоз - і взагалі кінець...

Ось це усе - лімфатична система: по всій шкірі, по всіх суглобах. Все дуже просто: ось суглоб колінний - дві кістки з гладкою опорною поверхнею, а навколо них - суглобова сумка (капсула). У деяких набрякають суглоби. здавалося б, ЧОМУ тут набрякати? А виявляється, ззаду цього суглоба - величезний лімфовузол, і якщо його затрамбовало (бактеріями, напр. бета-гемолитическим стрептококом), який живе в крові - тут і вийде АРТРИТ (ревматоїдний, інфекційно-алергічний, поліартрит - якщо багато суглобів). А при чому тут суглоби взагалі? Дві кістки, ні про що не підозрюючи, існують собі - і раптом тут ТЕМПЕРАТУРА, для чого вона? - та щоб боротися з бактеріями! Чи з'являється НАБРЯК - Чому? - а лімфовузол не пропускає рідину.

Що ми робимо зазвичай: гріємо, мазями-багнюками мастимо, гормони, розтирання - і думаєте, допоможе? Та ніколи! - тому що передусім ЛІМФУ ПОТРІБНО ЧИСТИТИ!

Але спочатку потрібно подивитися, ХТО там живе, скільки їх - і тоді починати прийом ліків. Але доки ми не дізнаємося, хто там живе - ні суглоби, ні шкіру, ні нирки вам вилікувати не вдасться! Для позбавлення від різних "жителів" потрібні різні ліки: припустимо, там живе грибок - а нам призначають курс антибіотиків, а вони проти грибка абсолютно не працюють, і навіть його підгодовують! І виникає що найпотужніший грибковий артрит, вилікувати який дуже складно! А після нього починається і хвороба Бехтерева (коли у людини воднораз покрутить усі суглоби) - і все, що хочете.

ЧЕТВЕРТИЙ плацдарм - НІС, через нього виводиться основна кількість повітряно-краплинної інфекції. Аденоїди відрізали - убили свій захисний рубіж!

П'ЯТИЙ плацдарм - МИГДАЛИНИ. Постійно розпухали, заважали - відрізали - і поховали ще один захисний рубіж!

ШОСТИЙ плацдарм - ГОРТАНЬ - це ларингіт.

СЬОМИЙ плацдарм - ТРАХЕЯ - розвиток трахеїтів.

ВОСЬМИЙ плацдарм - БРОНХИ - розвиток бронхітів.

ДЕВ'ЯТИЙ плацдарм - ЛЕГЕНІ - розвиток пневмонії.

Все, захисних бар'єрів більше немає - і стрункими лавами "у світ інший".

Людині можна заблокувати або відрізувати ВСЕ, ось тільки ЧИМ він потім виділятиме гній - абсолютно незрозуміло! У більшості людей, у яких відрізали мигдалини, - розвивається хронічний ларингіт, хронічний фарингіт, з елементами бронхіту. І якщо паразити, лямблії і віруси у нього залишилися - то це протікатиме ще і з осматоидным або обструктивним компонентом.

Що таке ПНЕВМОНІЯ? - це трамбування лімфатичних вузлів, що перешкоджає виходу рідини. Що таке нейродерміт, псоріаз? - це повна непрохідність лімфовузлів із-за грибкової патології, це грибок, який ВСЕ там зацементував, - тому шкіра відкриває "пожежні вікна" на згинальних поверхнях (у дитини - попка, щічки, животик - в зонах скупчення лімфовузлів).

Чому у тих, хто приділяє увагу ЗАРЯДЦІ, зазвичай в лимфосистемой все гаразд?  У людини немає окремого серця для лимфосистемы, але як створюється потік лімфи, що рухається? Ось лімфатична судина, а навколо нього - м'язи! М'яз скорочується - лімфа проштовхується, а назад її не пропускають клапани в лимфо-сосудах. Але якщо м'яз навколо посудини не працює - звідки взятися руху лімфи?!

Ось ми зараз сидимо нерухомо на лекції 8 годин - у нас нічого не скорочується - і лімфа не проштовхується! А хто хоч трохи рухає руками-ногами (прихована гімнастика для тіла) - у того м'язи скорочуються - і з'являється рух лімфи. Відчуваєте, що втомилися - значить, застоялася лімфа! Сидить бухгалтер 8 годин на роботі, і вже не може зрозуміти, де у неї "біла готівка", а де "чорна" - попийте води, посувайтеся, зробіть приховану гімнастику - воно і проясниться.

А щоб не було геморою - "підскочите" раз 30-50 на сідничних м'язах - це масаж лімфатичних колекторів малого тазу. А не буде такого масажу - буде простатит, аденома.

Лимфосистему не можна гріти, збудьте про кварц на все життя!

На лимфосистему не можна ніяких компресів, під час масажу лімфовузли обходите стороною: там живуть лейкоцити, і якщо ви їх притиснете, пройдете проти ходу потоку - ви їх просто знищите. Якщо ви пошкодите лімфовузол під коліном - вона усе життя набрякатиме! Є таке захворювання СЛОНОВІСТЬ - лімфа тече зсередини, усі ЗОВНІШНІ процедури нічим не допоможуть! Лімфу можна почистити зсередини, але змусити її РУХАТИСЯ можуть тільки активні рухи, скорочення м'язів - гімнастика.  Якщо вузли не забиті бактеріями! - це принципово важливо!

У голові немає лімфатичних судин - там є лімфатичні озера, звідки лімфа просто стікає вниз.

Після прочищення лімфовузлів і проходження 10 етапів "митниці", чиста лімфа (це та ж ВОДА, або сукровиця, це та ж частина червоної крові, в якій немає еритроцитів) впадає у венозне русло і змішується з венозною кров'ю, попутно очищаючи її.

А якщо лімфовузли забиті - нічого не впадає, і нічого не змішується, починає сочитися, тому що організм не може пропустити через лімфовузол ГНІЙНУ ЛІМФУ - він викидає її назовні - на ШКІРУ! І буде екзема, нейродерміт, псоріаз, дерматити, діатез, фурункульоз, акнэ, зігріваючи висип і інше.

Ці прояви залежать тільки від того, ХТО там, в лімфовузлах, живе. Найчастіше там виявляються ГРИБКИ (живе в лімфі, вражає шкіру), на другому місці ГЛИСТИ, на третьому - БАКТЕРІЇ, на четвертому місці - ВІРУСИ (вони настільки малі, що в лімфі не живуть - вони відразу йдуть в клітину!) Зверніть увагу : в усіх антипсориазных мазях є присутніми антигрибкові препарати, але шкіра - це вже дуже віддалено від грибка, тому що процес його розвитку йде усередині, в тканинах.

Дерматологи - найщасливіші лікарі: до них ніколи не привозить "Швидка", вони усі знають, що ніхто ніколи нічого не вилікує - і ніяких претензій! А зараз у них є лікарі ще вужчої спеціалізації : кандидологи, хламидиологи, я вже не говорю про дермато-венерологах - ці давно розділилися., у них спеціалізація йде вже по бактеріях! А бактерії вже настільки розумні, що на кожну розумну бактерію потрібний свій лікар! Припустимо, ревматолог займається ТІЛЬКИ бета-гемолитическим стрептококом, але у нас вже АРМІЯ ревматологів - а нічого не можуть поробити з цією бактерією (вона розумніша!). А нас лікують зовсім в інший бік, тому що головна причина - застій і поразка лімфи від знерухомленості м'язів (нам просто лінь зробити гімнастику!).

Голос із залу: "А яку гімнастику краще"? Та БУДЬ-КОГО - аби РУХАТИСЯ! Кому що до вподоби: Будь то танці або бойове мистецтво : Йога, Ци Гун, Тай Чи, Кунг-Фу і будь-яка інша оздоровча гімнастика.але не усі можуть це осилити самостійно - тут потрібні грамотні вчителі. Купіть книгу Кацудзо Ниши - там все дуже просто і доступно - це одна з найпростіших систем. Система Ніші - це не просто КОМПЛЕКС дуже важливих правил і вправ, це СПОСІБ ЖИТТЯ, який виробляє ЗВИЧКУ жити згідно із законами природи.

Гімнастика повинна увійти до вашого способу життя. Якщо з живленням у нас "повна труба" в країні, то з гімнастикою ще страшніше! Але гімнастика має бути індивідуальною.

Головне в житті - правильне ХАРЧУВАННЯ і хоч якийсь РУХ, і нічого важливішого немає!  Голос із залу: "А секс"? А секс - цей теж ритмічний і впорядкований РУХ, і якщо все правильно - то відбувається відток лімфатичної системи, щедре потовиділення.

Голос із залу: "А Норбеков"?.

Норбекова ми розглянемо, коли проходитимемо хвороби очей. Але ось що скажу: хороша система, але НЕ КОМПЛЕКСНА: вони ось досі не хочуть зрозуміти, що БЕЗ бета-каротину людина взагалі нічого не побачить! А намагаються зробити зі своєї системи щось глобальне.Але і з неї можна узяти, вихопити щось корисне для себе.

В принципі, усі люди хороші : і терапевти хороші, і екстрасенси хороші, і гомеопати, і хірурги. - ось тільки впритул один одного не бачать, і помічати не хочуть!

Самий кращий діагност - патологоанатом!

Випадок з моєї практики: Сочі, брифінг з лікарями затягнувся до годині ночі, розбиралося з антипаразитарною програмою, і один з лікарів запитує: "Немає, ну я не розумію, ну невже проти паразитів є тільки ЄДИНИЙ засіб у всьому світі - "Лист чорного горіха"? - та я ніколи не повірю! Невже немає нормальних антипаразитарних засобів"?.

Відповідаю йому: "Ну немає такого більше"!.

Він у відповідь: "А я ось не вірю - шукатиму"!.

Я запитую: "А ким ви працюєте"?.

І ось так сидять 30 лікарів, а він встає, і гордо так говорить: "Я - ПАТОЛОГОАНАТОМ"!.

Запитую: "А ви що збираєтеся в ТРУПІ з паразитами робити? - вони вже покидають вашого "пацієнта"! Що ж вони чекати вас будуть, поки ви знайдете кошт"?.

У нас є лікар Караганова в Магнітогорську, вона займається біохімією (лікар-лаборант), і у них померла від лимфогрануломатоза дитина, у якої перед цим була тривала реанімація.

Вони не врятували цю дівчинку - вона просто задихнулася, і у неї відійшов слиз.

А коли лікар витирав слиз, він помітив незрозуміле, і запитав: "А які глисти виглядають, як опариші"?.

Я чесно відповіла, що такого не знаю. Ось серед гінекологів мені простіше.

А там повна ганчірка була глистів - на вигляд точно, як опариші на м'ясі - це чиясь личинкова стадія. Але були вони в лімфатичних вузлах БРОНХІВ!

Власне, тому дитина і задихнулася! Бо що таке НАБРЯК ЛЕГЕНІВ? - це повна блокада виходу рідини через мокроту назовні - і тоді все! А заблоковано може бути грибками, паразитами, бактеріями, хламідіями, густим слизом і так далі

Лімфатична система - УНІКАЛЬНА, і її потрібно лікарям (і усім нам) хоч би трохи ЗНАТЬ!

Ми не готуємо з вас фахівців-лімфологів, але це усе почалося 5 років тому в Липках, це була моя перша доповідь саме по лімфатичній системі. І лімфоочистку пройшли по цій системі вже тисячі наших співробітників, і у багатьох були дуже добрі результати!

Тому ми з вами не рятуватимемо усе людство - ми займемося спершу самі собою, і займатимемося найпростішою банальною ЛИМФООЧИСТКОЙ!

А для цього я вам поясню МЕХАНІЗМ ОЧИЩЕННЯ ЛІМФИ

Впродовж 30 років проведені тисячі експериментів, з радіоізотопними методами досліджень, і було доведено, що усі речовини діляться на ДВА ТИПИ (як все в житті \Инь-Янь\, як і усі хвороби : або ти ТЕРЯШЬ все, що тобі ТРЕБА \пам'ять, потенцію\, або ПРИДБАВАЄШ те, що тобі НЕ ТРЕБА \лупа, геморой\) по відношенню до ЛІМФИ:

- одні СТИМУЛЮЮТЬ лімфу на вихід (розріджують її) і виведення шкідливих речовин з тіла

- інші БЛОКУЮТЬ або ПОСЛАБЛЯЮТЬ рух лімфи.

У лімфі є гіалуронові кислоти, вони можуть бути або ГЕЛЕМ (густий кисіль), або ЗОЛОМ (рідкий кисіль). У лазню зашли - з носа потекло, в ополонку пірнули - загуслий, і все із-за контрасту температур. Раз на тиждень ходите в лазню, але щоб добре потекла лімфа, в лазні має бути 60 градусів (білки руйнуються при 60, але шкіра короткочасно здатна витримати і велику температуру).

Щоб змусити лімфу рушити - потрібно застосувати ЛІМФОСТИМУЛЯТОР: СОЛОДКА, ЕХІНАЦЕЯ, ЧИСТОТІЛ, ГЛАУБЕРОВА СІЛЬ, МАГНІЮ СУЛЬФАТ. Тому коли ми застосовуємо препарат - уся лімфа в організмі різко підбадьорюється, і починає рухатися до виходу.

Ця процедура називається "лимфостимуляция", і робиться НАТЩЕСЕРЦЕ.

Перший етап називається ЛИМФОСТИМУЛЯЦИЯ.

Лімфа рушила до виходу - і разом з нею пішли і ОТРУТИ.

Найбільша кількість лімфовузлів знаходиться в кишечнику - їх десятки тисяч! І якщо в цей час в кишечник поступає СОРБЕНТ (активоване вугілля або інший), то відбувається відфільтровування отрут на цей сорбент.

 

Другий етап - СОРБЦІЯ. Але у момент сорбції, на жаль, разом з отрутами попутно виводяться і мінерали, вітаміни, втрачається енергетика.

І тому 3-4-5 етап називається відповідно ВІТАМІНІЗАЦІЯ, МІНЕРАЛІЗАЦІЯ, і Поповнення Енергетичного Запасу.

ПЕРША частина програми - сорбція отрут, токсинів - і ВИВЕДЕННЯ з організму.

ДРУГА частина - відновлення корисного вмісту, тобто програма ОЧИЩЕННЯ, і програма ВІДНОВЛЕННЯ.

У наших програмах чітко описана лимфоочистка і за часом, і по термінах, і по пігулках, і тут потрібно розуміти, що для кожного органу СВОЯ лимфостимуляция, тому що на виході йде КЛІТИННЕ ЖИВЛЕННЯ: серце любить калій і магній, нирки люблять натрій, мозок любить Витамин-В, репродуктивна система лецитин (вітаміни А і Е) - кожен потрібно щось свій, особливий!

Так от, виводимо ми усі одномоментно, у усіх загальне - а вводимо кожному індивідуально.

Лимфоочистку потрібно запам'ятовувати не по пігулках, а по ПРИНЦИПАХ! Вона може тривати один день, але може і десять, а може і місяць! Вона може бути після хіміотерапії, може бути після грипу, може бути профілактикою від грипу, або після стресу, рентгена, або після отруєння (алкогольного, припустимо) - лимфоочистка після інтоксикації - це просто супер!

У будь-якому разі, лимфоочистка - це величезна допомога усій системі лімфи вашого організму! Треба запам'ятати не конкретні схеми очищення, а її ПРИНЦИПИ, потрібно зрозуміти її СУТЬ.

Зрозумійте, потрібно змусити зрушитися УСЮ ВОДУ в організмі (у печінці, бруньках, серці, легенях, м'язах, кістках, головному мозку) - уся вода одночасно потече швидше і почне рухатися до виходу.

А коли вона потече - нам потрібно її профільтрувати через сорбент і очистити (сорбент потім піде природним чином через кишечник). І не забути потім прийняти поживні речовини, вітаміни і мінерали = і ВСЕ, нічого в чищенні більше немає особливого!

Але дуже важливо, щоб ви розуміли: кожне втручання в роботу систем організму потребує подальшого чищення лімфи : зробив рентген - почисть лімфу, прийняв процедури хіміотерапії - почисть, пропив курс антибіотиків - почисть, перехворів чим завгодно - почисть!

Не плутайте чищення КИШЕЧНИКА з чищенням лімфи - це абсолютно інше: тут ми чистимо кишечник, а лімфа взагалі ні при чому!

А лімфа - це усі тканини організму! 83% розчинних у воді отрут накопичуються саме в міжклітинній рідині - не в крові, не у нирках або печінці.

15-20% нерозчинних у воді отрут копляться в кишечнику (у кого більше, у кого менше).

Протипоказань для лимфоочистки немає!

Набір засобів може бути будь-якого рівня - від найпростіших (Солодка, Активоване вугілля, Вітамін С, фрукти цитрусових, англійська і глауберова сіль, олії, фолієва кислота). Протипоказання можуть бути тільки на окремо взятий препарат індивідуально у кожної людини, але не на СИСТЕМУ лимфоочистки!

На ПРИНЦИП лимфоочистки протипоказань немає - будь то новонароджений, будь то дорослий після важкої хвороби - і тим, і іншим лімфу потрібно чистити, інтоксикацію потрібно знімати, міжклітинну воду (рідина) потрібно примушувати рухатися! Щоб лімфа не перетворювалася на "стояче болото", тому що в стоячій воді розвиватиметься все, що завгодно!

Стояче болото закисає - а ось у бурхливій гірській річці нічого шкідливого не живе!

А якщо людина йде по нашому шляху - ВИВЧИТИ щось, ЗРОЗУМІТИ і ПРИЙНЯТИ, поменше їсти різній рекламованій "гидоті", поменше пити всякій "гидоті" (це відкидає нас назад!).

Усе геніальне у цьому світі - просто!

Якщо ти робиш все правильно - усі внутрішні органи (у тому числі і лімфатична система!) працюватимуть нормально.

Виявив віруси, паразити при обстеженні - прибрав, підняв імунітет.

Процес оздоровчої реабілітації не повинен зупинятися, типу "Сьогодні - лікуюся, а завтра - живу", він повинен тривати безперервно і щодня.

Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!

Розберіться у своєму організмі, не їжте все, що рухається, їжте менше, зате смачніше і частіше. Але у нас говорять: "Багато їсти - шкідливо, а мало - нудно"!.

Ми копаємо собі могилу ЛОЖКОЮ, на Сході про це знають.

Итак, лимфосистема вимагає до себе колосальної поваги, вона не прощає нічого.

Якщо шлунок може пробачити майже все, репродуктивна система прощає частково, то лімфосистема не прощає взагалі!

Від неї залежить власне життя і забезпечення організму на рівні виведення з нього солей важких металів, антибіотиків, токсинів, хімічних речовин : формальдегідів, оцтів, ацетонів, парацетамолов і іншій гидоті - цим усім відає лимфосистема.

Все абсолютно: погані соки, зіпсована їжа, вино, ліки - усе це всмоктується в кров, потрапляє в міжклітинну рідину, а далі настає черга попрацювати лімфосистемі!

І ось від того, ЯК вона у кожного з нас працює - ось така у нас і життя!

Три системи: кров, серцево-судинна система і лімфосистема - це три системи, що утворюють ПОТОКИ РІДИНИ в організмі.

Усе інше - лише ВАРІАНТИ цієї рідини : трохи додайте КИСЛОТИ - отримаємо Шлунковий Сік, трохи Травних соків і Ферментів - отримаємо СЛИНУ, трохи Адреналіну - отримаємо Слізну рідину (у сльозі найвища щільність адреналіну!), трохи Отрут і Солей - отримаємо СЕЧУ, трохи Сперматозоїдів - отримаємо СПЕРМУ, очистите особливо ретельно лімфу - і вийде Спинно-мозкова Рідина.

А в основі усього цього - одна і та ж сама ЛІМФА!!!

Не буває окремо крові, окремо сечі, і окремо лімфа.

І навіть, коли "сеча ударяє в голову" - це та ж кров, це та лімфа, яка не відійшла!

Все в організмі ЄДИНО, у всьому спостережуваний КРУГООБІГ ВОДИ в організмі людини, зав'язаний на величезній кількості (70 літрів при вазі людини 90 кг!) міжклітинної рідини.

ПАРАДОКС, АЛЕ ЦІЄЮ РІДИНОЮ ПРАКТИЧНО НЕ ЗАЙМАЄТЬСЯ НІХТО З ЛІКАРІВ!!!

Ось, мабуть, і все (у дуже стислому виді) по лімфатичній системі.

Уявіть собі, що ви зараз упізнали дуже багато що за якісь 5 хвилин і ніби всім зрозуміло!

А коли виходиш з ВНЗ після 7 років навчання, думаєш: "Боже, та я адже нічого не розумію, що в організмі відбувається"?!. І чим більше працюю лікарем - тим більше мені здається, що розумію ще менше!

Існують багато лікарів, причому, ХОРОШИХ, ОБІЗНАНИХ лікарів.

І якщо лікар говорить: "Спочатку почиститися - а потім розбиратимемося"! - то це не позиція якогось одного доктора, а це традиції древніх лікарів, розпочинаючи ще з Авіценни і древніших традицій лікування корінних народів :

"Спочатку почисться, стримай живлення, поголодуй, пий багато води, заспокойся, приведи в порядок думки.

А коли усе це не допомогло - йди до лікаря"!.

Ось тільки до лікаря ходити не знадобиться, якщо Ви виконаєте першу частину цього постулату!

Заразом і лікарів звільните від дурної роботи!

Ольга Бутакова

Рейтинг@Mail.ru

Яндекс.Метрика

Всеукраїнський сайт безкоштовної реклами