Діагностика дитячих захворювань по вухах

 

Діагностика дитячих захворювань по вухах

Дитину слід повернути обличчям до сонця, лікарю слід встати за дитиною так, щоб можна було бачити тильні поверхні вух ззаду, а сонячне світло повинне поширюватися спереду. Можна підсвітити вуха ліхтариком. Якщо дивитися подібним чином, можна помітити багато різних кровоносних судин, але більшість з них занадто дрібні.

Таким способом можна обстежити стан кожного з п'яти щільних органів і кожного з шести порожнинних органів. Судини на правому вусі показують стан органів, що знаходяться на правій стороні тіла, а судини на лівому вусі показують стан органів на лівій стороні тіла.

Кожна судина в цих органах має специфічний колір. Коричневий або темний колір судин вказує на наявність у дитини високої температури або гострої форми розладів. У більшості випадків, коли є жар, і ви хочете визначити, де саме в тілі наявний жар, знайте, що органи, які прямо мають відношення до високої температури, це серце і печінка - в переважній більшості випадків.

Судина має відтінки жовтого кольору - це означає, що є проблеми з жовчю або з жовчним міхуром. Першим симптомом наявності у дитини високої температури чи жару через жовч буде гарячий лоб дитини. Потім вже жар пошириться по всьому тілу дитини, але почнеться з чола. Що стосується патологій крові або жовчі, то природою цих захворювань є жар (гостра форма розладів).

Якщо судину жовтого кольору з білястим відтінком, жовтий колір розподілено нерівномірно або кров у судині світло-червоного відтінку або коли переважають тьмяно-жовті відтінки ми можемо зробити висновок про наявність холодної (хронічної) патології. Подібні холодні прояви характерні при нетравленні шлунка, проблем з травленням, а також коли присутня холод в нижній частині тіла дитини, у тому числі ослаблення кровообігу і процесів метаболізму.

Коли колір крові в судинах занадто світлий, більше схожий на білий і відсутні вкраплення жовтого кольору, це вказує на порушення слизу. Дана патологія проявляється в тому, що у дитини будь-яка їжа викликає блювоту, а також у дитини буде здуття шлунка.

Коли у дитини вітрянка, це проявиться почервонінням - судини стануть червоними, вуха також стануть червоними. При огляді очей на білках очей також буде червоній судинний малюнок - це особливо явно проявляється на очах. Якщо вдасться відразу розпізнати вітрянку, дитина може видужати дуже швидко, може бути навіть без ліків - тільки за рахунок дотримання правильної дієти. Якщо не вдасться розпізнати так швидко, тоді дитину необхідно лікувати ліками.

Коли судини на обох вухах набувають темного коляру, це вказує на те, що дитина перебуває під якимось негативним впливом ззовні. У нашій медичній системі ми також розглядаємо вплив від того, що може бути названо парфумами або іншими видами істот, що шкодять дитині.

Коли стан вух дитини такий, що при огляді на світло неможливо знайти жодної судини через те, що вони замкнулися зсередини, це вказує на скорочення тривалості життя дитини і на те, що життя дитини в небезпеці.

Для такого випадку не існує ліків, які могли б виправити ситуацію, оскільки це насправді не фізичне захворювання. Замість цього необхідно зробити певні практики для продовження життя. Ці практики збереження життя інших живих істот легко виконати на Заході. Можна піти в місце продажу живої риби, яких зловили рибалки, і купити приблизно сотню риб, взяти їх і випустити назад у водойму. Це було б лікуванням для цього випадку. Це найлегший спосіб для західних людей. 

1.Ушні вени за допомогою яких встановлюється в якій частині тіла локалізується хвороба спекотної погоди і т. д.

Вени лівого вуха

- Якщо збільшена верхня вена -це говорить про розладах в серці і тонкому кишечнику.

- Якщо збільшена середня вена - це говорить про розладах в шлунку і селезінці.

- Якщо збільшена нижня вена - це вказує на хворобу лівої нирки, а також стан матки, якщо дитина дівчинка, або насіннєвих яєчок, якщо дитина хлопчик.

Вени правого вуха

- Якщо збільшена верхня вена - це говорить про розладах в легенях і товстому кишечнику

- Якщо збільшена середня вена - говорить про розлади в печінці і жовчному міхурі.

- Якщо збільшена нижня вена - це вказує на хвороби правої нирки і сечового міхура.

2. Вушні вени вказують, на присутність інфекцій та епідемічної лихоманки через спекотної погоди і т. д.

  Вени правого вуха

 

- Якщо верхня вена чорного кольору - це вказує на присутність інфекції та епідемічної лихоманки в легенях і товстому кишечнику.

 

- Якщо середня вена чорного кольору і на ній чотири лінії - це вказує на присутність інфекційної та епідемічної лихоманки в печінці і жовчному міхурі.

 

- Якщо нижня вена - загинається всередину подібно головній букві Е і вона чорного кольору це говорить про дію злих духів що поширюють інфекційну епідемічну лихоманку.

 

 Вени лівого вуха

 

- Якщо верхня вена чорного кольору товста і злегка викривлена - у дитини лихоманка і хвороба вітру в серці.

 

- Якщо середня вена чорна, товста і злегка викривлена - у дитини порушенна система вітру і заважає кровообігу, що є причиною травми селезінки.

 

- Якщо нижня вена чорного кольору товста і злегка вигнута - порушений кровообіг в лівій нирці і в статевих органах, що викликає утворення каменів в нирці і висиханню насіневої протоки, у разі якщо пацієнт хлопчик.

 

 

3. Вушні вени вказують, на серйозні і небезпечні хвороби у дітей

 Вени правого вуха

 

- Якщо верхня вена загнута всередину від нижнього кінця - це говорить про хворобу заподіяною, дією злих духів плюс про природну хворобу людського організму. Природна хвороба може бути, як гаряча, так і холодна в черевній порожнині, селезінці та нирках. Дія хвороби викликана тими злими духами, яких інша людина припрошує наслати хворобу на цю дитину. Під впливом злого духа дитина буде плакати, лепетати, бурмотіти щось сам собі. Цей вид чар відомий під назвою "рБад-Дре".

 

Вени лівого вуха

 

- Якщо всі три вени загинаються всередину у вигляді ручки від парасольки - це говорить про те, що у дитини дуже серйозна і небезпечна хвороба. За термінологією західної медицини ця хвороба носить назву рак. Щоб вилікувати цю хворобу, лікар повинен застосовувати багато видів лікування, наприклад, мозку, акупунктура і т.д. Одним тільки ліками цю хвороба не вилікувати.

 

4. Сприятливі вушні вени

 

Вени правого вуха

 

- Якщо всі вісім вен правого вуха подібні восьми шовковим ниткам (в подвійній формі) вен, то це служить дуже сприятливим ознакою. У дитини немає хвороб і у сім'ї все буде в порядку.

 

Вени лівого вуха

- Якщо всі три вени лівого вуха подібні прожилкам на листі дерева, то це ще більш сприятлива ознака, як вісім вен правого вуха. Дитина буде багатий, і його нащадки будуть переживати сприятливі часи.

Рейтинг@Mail.ru

Яндекс.Метрика

Всеукраїнський сайт безкоштовної реклами