Вопросы по тел. +38.096 565 14 24. terluk07@gmail.com

Самооздоровлення.

рисунок №1
рисунок №1

Безумовно, кожна людина хоче бути здоровим. Багато хто навіть пропонують певні зусилля для підтримки в хорошому стані цю важливу складову нашого буття. Сьогодні, слава Богу, як і раніше модно займатися оздоровчими техніками, які при розумному підході до вибору методик дійсно допомагають нашому організму підтримувати його у нормальному стані. В іншому випадку, на жаль, стимулюють розвиток деструктивних процесів. Ми бігаємо, «моржуем», намагаємося робити ранкову гімнастику, але це нас не убезпечує від багатьох напастей.

Біг, наприклад, містить в гарному тонусі наші м'язи, але призводить до проблем хребта через чисельних мікро струсів. Під час «моржування» організм відчуває стрес, який набагато небезпечніший удаванного загартовування. Не все гладко і в ранковій гімнастиці. Як на мене, набагато корисніше загартовуватися взимку в закритому басейні, а біг замінити спортивною ходьбою. Гімнастику після сну змінити на постільні вправи для м'язів. Кожен вільний вибирати або віддавати перевагу оздоровчим технікам в міру своїх знань і переконань. Однак все вище сказане, відноситься до підтримання наявного здоров'я в необхідних рамках. Далі мова піде про методики оздоровлення організму, реабілітації та подальшої профілактики у випадках функціональних розладів внутрішніх органів. Вісцеральна терапія (хіропрактика) це один з найдавніших методів лікування (використовувався ще в стародавній Русі-"правка живота"). У його основі лежать помірні рукчні надавлювання, сдвигання через передню черевну стінку живота в певній послідовності. Автором методики є доктор народної медицини, професор, дійсний член міжнародної Європейської Академії Природничих наук (Ганновер, Німеччина), член президії народних цілителів Росії, президент Асоціації вісцеральної терапії - Огулов Олександр Тимофійович. Більшість захворювань в організмі людини відбувається через функціональних порушень внутрішніх органів. Частими причинами виникнення патології того чи іншого органу є: стреси, спазми, лімфатичний і венозний застій, неправильне положення (опущення) органу. Вісцеральний масаж допомагає усунути ці причини. Звичайно найкраще, при необхідності звернутися до фахівця хіропракта. Але що робити, якщо такого немає поблизу, або на нього немає коштів і т.д? Для цього і розроблена запропонована нижче методика самооздоровлення. Базова основа методики-вісцеральна терапія живота. З тією тільки різницею, що маніпуляції на внутрішніх органах проводить сам пацієнт. Очікувати ефекту від самомасажу внутрішніх органів як повноцінну заміну звернення до фахівця не слід, однак Ви побачите, що, працюючи над собою, багато проблем якимось чудесним чином вирішуються самі собою.

ТЕХНІКА виконання самомасажу внутрішніх органів порівняно проста. Якщо натиснути в точці розташування функціонально ослабленого органу через передню стінку живота до появи легкої або терпимою внутрішнього болю, легкого дискомфорту, руками або підручними предметами, потім затримати прикладене до точки зусилля до зникнення болю або зниження больового або дискомфортного відчуття (1-1,5мінути) . Ці маніпуляції і будуть основою мануальної терапії внутрішніх органів. Після натискання в певній точці змінюється напрямок тиску і кут натискання в даному місці. Потім процедура повторюється в наступній зоні. Таким чином, поступово при переміщенні з однієї області на іншу провадиться їх обдавлювання і знеболювання. При певній наполегливості можна досягти помітного гальмування або повної зупинки розвитку тієї чи іншої патології. У народній медицині це називається «зняттям спазму». Як говорить професор Огулов А.Т. Така «больова» терапія виконувалася і виконується за єдиним принципом, закладенним в нас природою, людина розробила лише техніку впливу. Орієнтиром завжди служила і служить біль. Відсутність болю при натисканні на уражений орган вказує на протипоказання для терапії.

Нюанси роботи з животом.

Навіщо лукавити, більшість з нас свою лінь, як правило, виправдовує браком часу. Щоб врахувати і цей фактор, раджу використовувати для роботи з животом вільний час, наприклад, час перегляду телепередач, або деколи томливий відрізок в очікуванні сну. Я, наприклад, для цього пристосував до комп'ютерного столу кришку від баночки для зубочисток. Таке «Ноу-хау» дозволило мені, не відриваючись від роботи в комп'ютері, обдавлівать живіт в будь-який час.

Як показала практика, обдавлювати живіт власною рукою важко і не зручно, в цьому випадку маніпуляції на животі перетворюються на «тортури». Як говорить ще один авторитетний фахівець самооздоровлення академік Болотов Б.В. «Ліки повинні бути якщо не приємними то, що найменше, не противними, інакше, якщо це не шкідливо для організму, то марно витраченний час». У нашому випадку маніпуляції повинні бути не обтяжливими для нас, в іншому випадку їх не захочеться робити.

Таким чином, для полегшення проведення маніпуляцій Вам необхідно придбати або виготовити прості, перевірені, ефективні аппаратиРіс №1, №2 і №3. (дивитися в розділі фотографії) Які, я впевнений, Ви зможете знайти у себе на кухні.

 І так, у Вас на руках вищезгадані допоміжні апарати, ви визначилися з часом і місцем проведення маніпуляцій на животі. Тоді почнемо, я запрошую Вас в аудиторію №1.

  Якщо у Вас виникли питання по темі, пишіть мені на Email.